YAŞAM Haber Girişi : 08 Mart 2022 06:28

KARŞILIKSIZ SEVGİ SUNAN KADINLARIMIZIN GÜNÜ KUTLU OLSUN

KARŞILIKSIZ SEVGİ SUNAN KADINLARIMIZIN GÜNÜ KUTLU OLSUN
D.BAKIR/ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yazılı bir açıklama yapan Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz, ‘Bir gün değil, her günümüz kadınlar günü olmalı’ diyerek, kadınların sembolik değil, gerçek anlamda baş tacı edilme

HAYATI BOYUNCA AİLELERİ İÇİN ÇIRPINIYORLAR

‘Dünyaya gelişimizden başlayarak, hayatlarının sonuna kadar, ailelerinin mutlulukları için didinen, çırpınan cefakâr ve fedakâr kadınlarımızı saygıyla selamlıyorum. Varlıklarıyla bizleri onurlandıran, bir ömür boyu desteklerini esirgemeyen, bizleri doğuran, büyüten, hayata hazırlayan yüreği sevgi dolu kadınlarımız, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu ve mut olsun inşallah.’Bugün bir dizi etkinliklerle bu önemli gün, ülkemizde ve dünya genelinde kutlanacak. Hayatları boyunca, bizim için her türlü zorluklara katlanan, değeri paha biçilemeyen, dünyanın en güzel varlıkları kadınlarımız.


Sizler bizlere, Cenab-ı Allah’ın birer lütfu ve emanetisiniz. Bu emanetlere gereken hassasiyeti göstermek de, bizler için kutsal bir görevdir. Sizin yaptığınız fedakârlıkları, birer cümleyle anlatmak elbette ki mümkün değil. 

O yüzden biz ne söylesek, ne desek, hep eksiz kalacak biliyoruz. Yüreğinizdeki sıcaklık, kalbinizdeki sevgi ve sabır için ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız.

Bu müstesna gün dolayısıyla, bütün kadınlarımıza hayatları boyunca, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun’.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.