GÜNCEL Haber Girişi : 28 Haziran 2023 07:48

ÖZMEN’DEN MÜBAREK KURBAN BAYRAMI MESAJI

ÖZMEN’DEN MÜBAREK KURBAN BAYRAMI MESAJI
D.BAKIR-Milliyetçi Hareket Partisi birinci Sıra Diyarbakır Milletvekili Adayı Hasan Özmen , İslam Âlemi olarak bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın coşku ve heyecanını yaşadıklarını belirtti.

Mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı Hasan Özmen , halkımızın ve bütün İslam Âlemi’nin Bayramı’nı kutlayarak, şu görüşleri dile getirdi:
‘Her şeyden önce hep bir arada, sevgi dolu, mutlu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek diliyorum. Mübarek Kurban Bayramı tüm halkımıza kutlu olsun.


Cenab-ı Allah; başta ülkemiz olarak üzere bütün İslam Âlemi’ne nice huzurlu, bereketli ve sağlıklı bayramlar yaşamayı nasip buyursun.


Ulvi duygularımızın bütün bedenleri kapladığı bu müstesna günleri en iyi şekilde değerlendirerek, Bayramın manevi havasından olabildiğince faydalanmaya çalışalım.
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlara güvenle bakabilmemiz demektir. Kurban Ayının müthiş bereketli günlerinden sonra kavuştuğumuz Mübarek Bayramı, hepimize mutluluklar ve esenlikler getirsin.


Mutluluk, huzur ve hayırlarla dolu bir Bayram temenni temennisiyle, Mübarek Kurban Bayramınızı kutluyorum. Adeta iple çektiğimiz özlemle yolunu gözlediğimiz bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmuş bulunuyoruz.


Bu duygu ve düşüncelerle bütün halkımızın Mübarek Kurban Bayramını kutlar, sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirmesini, Yüce Rabbim’den niyaz ederim.