RAMAZAN 2023 Haber Girişi : 02 Mayıs 2022 13:42

ÖZMEN’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ÖZMEN’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
D.BAKIR/ Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Fırat Özmen, bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın manevi hazzı ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Mübarek Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan  Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Fırat Özmen, mesajında duygularını şöyle dile getirdi:

Ülke, millet ve bütün İslâm âlemi olarak rahmet, mağfiret ve arınma mevsimi Ramazan-ı Şerif’in sonunda yeni bir bayrama daha kavuşmak, ne büyük bir mutluluk ve nimet hepimiz için..

 Her zaman olduğu gibi, Cenab-ı Rabbim’e; ellerimizi açarak, en kalbi duygularımızla O’na yöneleceğiz. Makam-ı Azamı’nda secdeye varıp, boyunlarımızı bükeceğiz. Günahlarımıza tevbe edip, ebediyete intikal etmişlerimize, Rahmet dileyeceğiz..

Sadece Allah’a yalvararak, keremi ve sayısız lütuflarla dolu O’nun yüce katına niyaz etmeyi dileyeceğiz. Dillerimizde, kalplerimizde, gönüllerimizde hep Yüce Mevla’mız olacak.

İki cihanın Serveri Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa’ya (S.A.V.) salâvatlar getireceğiz.

Bayramımızın tüm sevdiklerimizle beraber, huzur ve güven içinde geçmesini diliyor; Yüce Rabbim’den, Filistin başta olmak üzere, mazlum Din kardeşlerimiz ve bütün dünya insanlarına, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler nasip etmesini niyaz ediyorum’.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.