GÜNDEM Haber Girişi : 14 Mart 2024 16:28

Aksu’dan 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

Aksu’dan 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı
Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Başkanı Avukat Dr.Murat Aksu 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı , 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

  Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Başkanı Avukat Dr.Murat Aksu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutlayarak, "Bireylerin daha kaliteli ve huzurlu bir yaşam sürdürmesini amaçlayan tıp bilimi, her geçen gün gelişme göstererek sürekli bir ilerleme halindedir. 

Ayrıca ülkelerin refah seviyesini belirlemesi adına da önemli bir göstergedir. Bunun gerçekleşmesi sağlık hizmetlerinin en iyi şekilde uygulanmasına ve geliştirilmesine bağlıdır. Nitelikli bir yaşam sunmayı ilke edinerek her şartta büyük bir emek ve özveriyle hizmet veren sağlık çalışanlarımız, insanlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için her türlü gayreti göstermektedir. Bu duygu ve düşüncelerle gece gündüz demeden onurlu ve kutsal bir görevi büyük özveriyle yerine getirmeye çalışan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, başarılı hizmetlerinin devamını diliyorum" dedi.