GÜNDEM Haber Girişi : 30 Nisan 2024 23:03

Akyol ;Emekçilerin ve İşçilerimizin Bayramı kutlu olsun

Akyol ;Emekçilerin ve İşçilerimizin Bayramı kutlu olsun
D.BAKIR- ZANA Yapı Yönetim Kurulu Başkanı, İş adamı ve siyasetçi Bedirhan Akyol , 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

ZANA Yapı Yönetim Kurulu Başkanı, İş adamı ve siyasetçi Bedirhan Akyol, kutlama mesajında, ‘Emekçilerimiz ve İşçilerimizin Bayramı kutlu olsun. Onların çabaları, gayretleri ve alın teriyle yapılan işlerimizle Diyarbakır’ımız her geçen gün daha gelişiyor, iyiye ve güzele doğru gidiyor. Alın teri emek kutsaldır. O nedenle Emeğin kıymeti bilinmelidir. Esas itibarıyla, toplum katmanlarını oluşturan hepimiz, birer emekçiyiz’ diyerek, şunları söyledi: ‘Başta İşçi, Memur ve Emekçilerimiz olmak üzere, tüm halkımızın Emek ve Dayanışma Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, en derin sevgi ve saygı dileklerimi sunuyorum.
 
Ekonomimizin günden güne güçlenerek günümüz seviyesine ulaşmasında en büyük paya, bu alanda çalışan işçi ve emekçilerimiz sahiptir. Bu bayram, aslında hepimizin bayramı. İşçisiyle, işvereniyle, emeklisi, memuru, öğrencisi, kadını ve erkeğiyle, genci ve yaşlısıyla, hep beraber bu Aziz vatan için ele ele, gönül gönüle vererek, birlik ve dayanışma ruhu içinde hep daha iyiyi ve güzeli hedeflemeliyiz. Dolayısıyla, Emekçisiyle, Esnafıyla, İşçisiyle, İşvereniyle hepimiz bir bütünün parçalarıyız.

 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün bayram havasında, coşkuyla kutlanacağı günlere kavuşabileceğimiz günler dileğiyle, tüm emekçi kardeşlerimizin bayramını en halisane duygularımla kutluyor, bütün günlerimizin bayram tadında huzur, esenlik ve sağlıkla geçmesini, Yüce Rabbim’den niyaz ediyorum’.