GÜNDEM Haber Girişi : 15 Haziran 2024 15:39

Altıntaş’dan ‘Babalar Günü’ Mesajı

Altıntaş’dan ‘Babalar Günü’ Mesajı
Levent Makina Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Altıntaş Babalar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda.

Levent Makina Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Altıntaş Babalar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda; Hayatı boyunca maddi manevi bütün imkanlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm babaların Babalar Günü’nü kutladı.

Babaların, bizlere hayatın anlamını, zorluklarla başa çıkmayı, güzellikleri paylaşmayı öğreten, ailenin koruyucusu ve kollayıcısı olan en değerli varlıklar olduğunu belirten  Selçuk Altıntaş , “Babasızlık en büyük fakirliktir. siz siz olun babanızın annenizin yakınlarınızın kıymetini biliniz. Ailelerine çınar ağacı gibi kol kanat geren babalarımız, çocuklarına iyi ve doğru yolu gösteren, onları hayat yolculuğunda destekleyen en kıymetli varlıklarımızdır.
Aile yapısının korunması için hiçbir özveriden kaçınmayan babalarımız, aynı zamanda aile içinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasını sağlar. Ömrünü evlatlarının iyi yetişmesine, mutlu ve huzurlu olmasına adayan babalarımız hangi yaşta olursak olalım arkamızda duran yegâne güçtür.


Maddi ve manevi tüm olanaklarını ailesi için karşılık beklemeden seferber eden, tüm hayatları boyunca gözeten, kollayan, destek olan fedakâr babalarımızın kıymetini her daim bilmeli, hak ettikleri ilgi ve sevgiyi her zaman göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle varlığıyla yaşamımıza yön veren tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum” ifadelerini kullandı.