GÜNDEM Düzenleme Tarihi : 10 Nisan 2024 10:00 Haber Girişi : 11 Nisan 2024 12:25

Altıntaş’dan Mübarek Ramazan Bayramı Mesajı

Altıntaş’dan Mübarek Ramazan Bayramı Mesajı
Levent Makinaları Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Altıntaş ,bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın, tarifi imkânsız mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Mübarek Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, bütün İslam Alemi’nin Bayramı’nı en kalbi duygularıyla kutladığını belirten Selçuk Altıntaş, mesajında duygularını şöyle dile getirdi: 

 ‘Yüce Rabbimiz’e sonsuz şükürler olsun ki; müthiş hikmetlerle ve lütuflarla dolu, böylesi ulvi günlere, bizleri bir kez daha kavuşturdu. 

Cenab-ı Allah’ın; sonsuz rahmet, merhamet ve mağfiret bulutlarını, adeta kâinata sağnak yağmur halinde yağdırdığı, tarifi olanaksız güzellikleri sinesinde barındıran Ramazan Bayramı’na kavuşmak ne büyük mutluluk bizim için. 
Birbirimizi ziyaret ederek, hal hatır sorduğumuz hediyeleştiğimiz, karşılıklı hayır dualarıyla birbirimizi andığımız müstesna günlerdir Bayramlar. 

Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın ve İslam Alemi’nin mübarek Ramazan Bayramı’nı en halisane duygularımla kutlar, bu müstesna gecenin tüm insanlık alemine sağlık, mutluluk ve huzur dolu günleri beraberinde getirmesini Yüce Rabbim’den niyaz ederim’