GÜNDEM Haber Girişi : 11 Mayıs 2024 22:57

AVŞAR:‘ANNELERİMİZİN GÜNÜ KUTLU OLSUN

AVŞAR:‘ANNELERİMİZİN GÜNÜ KUTLU OLSUN
D.BAKIR/ Pazar günü kutlanan Anneler Günü dolayısıyla yazılı bir açıklama yapan İş insanı Veysi Avşar, ‘Annelerin haklarının asla ödenemeyeceğine’ dikkati çekti.

Açıklamasında ‘Bütün Annelerimizin ellerinden saygıyla ve hürmetle öpüyor, hepsine bir ömür boyu çocuklarıyla beraber, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum’ Veysi Avşar, şöyle devam etti:


FEDAKÂRLIK ABİDESİ ANNELERİMİZ


‘Evlatları uğrunda hayatları boyunca fedakârlıktan kaçınmayan, onlara karşı sonsuz sevgi ve şefkat ile birlikte harmanladıkları derin bir vefa duygusu taşıyan kıymetli annelerimizin Anneler Günü’nü en derin saygılarımla kutluyorum. Hayatımızın her anında seve seve yanımızda olup, bizlere olan destek, şefkat ve ilgilerini şartlar ne olursa olsun eksik etmeyen annelerimizin Anneler Günü bir kez daha kutlu olsun. Bizleri sıcaklığıyla sarıp sarmalayan, hayatta tarifi mümkün olmayan güzellikte duygular yaşatan annelerimiz hakkında bildiğimiz bütün güzel sözleri söylesek bile, onların yaptıkları fedakârlıkların yanında sönük kalır.


Öncelikle Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed’i (S.A.V.) doğuran Hz. Amine annemiz ve hanımlarıyla, Kızı Hz. Fatma annemizin elerinden öpüyor, ruhlarının şad olmasını, Yüce Rabbim’den niyaz ediyorum. Şehit annelerimiz başta olmak üzere, her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyorum.


Bu duygu ve düşünceler ışığında, bütün annelerimizin Anneler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, ebediyete intikal etmiş annelerimize, Cenab-ı Allah’tan rahmet ve mağfiret diliyorum’.

Etiketler : Veysi Avşar