GÜNDEM Haber Girişi : 17 Haziran 2024 12:03

Elhakan’dan Kurban Bayramı Mesajı

Elhakan’dan Kurban Bayramı Mesajı
Hakan Bisikilet Motosiklet Ltd.Şti.Yönetim Kurulu Başkanı Engin Elhakan,Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Hakan Bisikilet Motosiklet Ltd.Şti.Yönetim Kurulu Başkanı Engin Elhakan Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında geride bırakılan zor günlerin ardından Kurban Bayramının birlik, beraberlik, barış ve huzur için vesile olmasını temenni etti.  
 
Elhakan , Kurban Bayramının ülke için yeni başlangıçlara da vesile olmasını dilediğini belirterek, Ortak değerlerimizin, hoşgörümüzün, birlik ve beraberliğimizin, anlayışımızın ve bağışlama duygularımızın daha da ön plana çıktığı bayram günlerinin daha güzel yarınlara vesile olmasını diliyorum.  
 
Birçok dünya ülkesini kıskandıracak gelişmelere sahne olan güzel ülkemizde barış ve huzur ortamının da pekişmesini; ülkemize, askerimize, güvenlik güçlerimize ve sivil vatandaşlarımıza yöneltilen alçak saldırıların artık son bulmasını ümit ediyorum dedi. Tüm İslam aleminin ve Dostlarımın mübarek kurban bayramını kutlar.Cenab-ı Allah'tan hayırlara vesile olmasını dilerim