GÜNDEM Haber Girişi : 09 Nisan 2024 23:50

Gökalp’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Gökalp’dan Ramazan Bayramı Mesajı
İş İnsanı Onur Okan Gökalp ,Ramazan Bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada tüm Müslümanların Ramazan Bayramını kutladı.

İş İnsanı Onur Okan Gökalp mesajında,Hayır, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan ayını dolu dolu geçirmenin mutluluğu içindeyiz. Ramazan ayı içerisinde yaşanılan sevinçlere ortak olmak, vatandaşlarımızın mutluluğunu paylaşmak, birlik ve beraberlik içinde idrak edilen nice Ramazan aylarından birinde daha hemşehrilerimizle olmanın mutluluğunu yaşamak, vatandaşlarımızın dertleriyle dertlenmek, mutluluklarıyla sevince boğulmak adına dolu dolu bir Ramazan ayı geçirdik.

 

Şimdi ise her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gönüllerde bir yandan bayrama erişmenin mutluluğu varken, diğer yandan bayrama buruk bir şekilde giren kardeşlerimizin hüzün ve acılarını da taşıyoruz.

 

Millet olarak insanların yaşadığı acılara, yapılan katliamlara duyarsız kalmamız, bunları görmezden gelmemiz düşünülemez. Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın, tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, bayramın tüm insanlığa bolluk, bereket, barış ve huzur getirmesini diliyorum" ifadelerine yer verdi.