GÜNDEM Düzenleme Tarihi : 10 Nisan 2024 10:00 Haber Girişi : 10 Nisan 2024 20:17

İş İnsanı Saffet Çerçi’den Mübarek Ramazan Bayramı Mesajı

İş İnsanı Saffet Çerçi’den Mübarek Ramazan Bayramı Mesajı
Asaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Çerçi, bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın, tarifi imkânsız mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Asaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Çerçi, Mübarek Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, bütün İslam Aleminin Bayramını en kalbi duygularıyla kutladığını belirten, İş İnsanı Saffet Çerçi mesajında duygularını şöyle dile getirdi:


Yüce Rabbimize sonsuz şükürler olsun ki; müthiş hikmetlerle ve lütuflarla dolu, böylesi ulvi günlere, bizleri bir kez daha kavuşturdu.


Cenab-ı Allah'ın; sonsuz rahmet, merhamet ve mağfiret bulutlarını, adeta kâinata sağnak yağmur halinde yağdırdığı, tarifi olanaksız güzelliklerle dolu Ramazan Bayramına kavuşmak ne büyük mutluluk bizim için. Birbirimizi ziyaret ederek, hal hatır sorduğumuz hediyeleştiğimiz, karşılıklı hayır dualarıyla birbirimizi andığımız müstesna günlerdir Bayramlar. Sıla-i Rahim yaptığımız, büyüklerin ellerinin öpüldüğü, çocukların ve ekonomik durumu elverişli olmayan kardeşlerimizin sevindirildiği, yetim, öksüz ve hastaların ziyaret edildiği, kısaca İslâmî dayanışma ve kardeşliğin, toplumun her kesiminde dipdiri ve son derece canlı olarak yaşandığı bir bayrama daha ulaşmak ne büyük mutluluktur bizler için.


Cenab-ı Allah'a karşı da sorumluluklarımızın bilinciyle, birbirimize sarılıp hem hal olduğumuz, sevinçleri çoğaltıp, kederleri paylaşıp azalttığımız bu kutsi günleri, olabildiğince değerlendirelim. Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın ve İslam Aleminin mübarek Ramazan Bayramını en halisane duygularımla kutlar, bu müstesna günün tüm insanlık alemine sağlık, mutluluk ve huzur dolu günleri beraberinde getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ederim.