GÜNDEM Haber Girişi : 11 Mayıs 2024 23:20

Onur'dan Anneler Günü Mesajı

Onur'dan Anneler Günü Mesajı
D.BAKIR- Meşhur Paçacı Fazıl Onur , Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Annelerin sevgi timsali ve fedakârlık abidesi olduklarını ve yerlerinin asla doldurulamaz varlıklar olduğunu belirten Meşhur Paçacı Fazıl Onur , mesajında şu görüşlereyer verdi:

 

‘İlk öğretmenimiz, düşüp bir yerimizi incittiğimizde yardımımıza ilk koşanımız, hastalandığımızda tedavimizi yapan ilk doktorumuz, bizlere sevgiyi ve saygı öğreten iyilik timsali annelerimiz. Sizi nasıl övsek, ne yapsak biliyoruz ki azdır.
Merhametli olmayı, insanlara adaletle yaklaşmayı, hayatın zorlukları karşısında pes etmeyip, mücadele devam etmeyi, ihtiyacı olan ellere, el uzatmayı, hep helal kazancı, çalışmayı, gayretli olmayı, üretmeyi ve paylaşmayı, kısacası bizlere ‘İnsanlığı’ öğreten Güzel İnsanlar.


Hem bugününüz, hem her gününüz kutlu olsun. Her gününüz bayram tadında, dirlik ve düzenlik içinde, kimseye el açmadan, sağlık, sıhhat ve huzur içinde yaşansın inşAllah.
Yüce Rabbim’den; ebediyete intikal etmiş muhterem annelerimize rahmet ve mağfiret niyaz ediyor, en kalbi duygularımla saygı, sevgi ve muhabbetlerimi iletiyorum’.