GÜNDEM Haber Girişi : 04 Temmuz 2024 21:48

Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Palyatif Servisine Teşekkür Belgesi

Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Palyatif Servisine Teşekkür Belgesi
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Palyatif Servisi, hastaların CİMER ve hastanenin hasta haklarına aldıkları kaliteli hizmetten dolayı yaptıkları başvurular nedeniyle teşekkür belgeleriyle doldu. Serviste tedavi gören hastaların memnuniyetleri

Başhekim Ethem Fırat Anlı, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Öncelikle hastalarımızın memnuniyeti bizleri çok memnun etmektedir. Bizler hastalarımız için varız. Her zaman personellerimle toplantılar yaparak hastalarımızın sorunlarına destek olmalarını söylüyoruz. Bu nedenle hastalarımız CİMER’e başvurarak ve aynı zamanda hastanemizin hasta haklarına bizzat gelerek memnuniyetlerini bir dilekçe yazarak nazik davranışlarından dolayı teşekkür etmektedirler. Tüm çalışan doktorlarımıza, hemşirelerimize, çalışan tüm personellerimize, hastalarımıza ve hasta yakınlarına göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Hasta adına teşekkür belgesi veriyoruz ve hastanın yattığı servis panosuna asıyoruz. Tüm çalışan personellerimize bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, halkımıza en iyi hizmeti ulaştırmak adına çalışmalarımıza daha da özverili bir şekilde devam edeceğimizi belirtmek istiyorum.”

 

Hastalar da memnuniyetlerini dile getirdi. Nupelda Bozan, palyatif bölümünde tedavi gördüğünü belirterek, “Temizliğinden memnun kaldım. Hemşirelerin ve personellerin ilgilenmesinden, yemeklerinden de memnunum. İlgilerinden dolayı doktorlarına, başhekimine, hemşirelerine ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Sağlığıma kavuşturdukları için her zaman duacıyım” dedi.

Bir diğer hasta Süleyman Turabi ise, “Temizlik, ilgi, alaka, hemşirelerden ve temizlik işçilerinden çok memnun kaldım. Hastanenin geneli çok iyi. Çok güzel ilgilendiler. 5 yıldızlı otel gibi hizmetleri var. Tedavim çok iyi yapılmaktadır. Bu yüzden CİMER’e yazdım ve hasta haklarına giderek memnuniyetimi anlattım. Palyatif servise teşekkür belgesi verildi, servis panosuna asıldı, çok mutlu oldum. Her zaman duacıları olacağım” ifadelerini kullandı.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Palyatif Servisi, gösterdiği özverili ve kaliteli hizmet ile hastaların takdirini kazanmaya devam ediyor.

 Haber: RAMAZAN SEYKAN