GÜNDEM Haber Girişi : 11 Mayıs 2024 23:19

Acar'dan Anneler Günü Mesajı

Acar'dan Anneler Günü Mesajı
D.BAKIR/ Acar Yemek Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Acar, ‘Annelerin haklarının asla ödenemeyeceğine’ dikkati çekti.

Açıklamasında "Bütün Annelerimizin ellerinden saygıyla ve hürmetle öpüyor, hepsine bir ömür boyu çocuklarıyla beraber, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum" diyen Acar Yemek Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Acar, şöyle devam etti:

FEDAKÂRLIK ABİDESİ ANNELERİMİZ

Evlatları uğrunda hayatları boyunca herhangi bir fedakârlıktan kaçınmayan, onlara karşı sonsuz sevgi ve şefkat ile birlikte harmanladıkları derin bir vefa duygusu taşıyan kıymetli annelerimizin Anneler Günü'nü en derin saygılarımla kutluyorum.


Annelerimizin ne kadar kıymetli, olmazsa olmaz varlıklar olduğunu hepimiz gayet iyi biliyoruz. Bu vesileyle bir ömür boyu yanımızda ve destekçimiz olan, bizleri hep güçlü kılan ve daima geleceğe umutla bakmamızı sağlayan annelerimizin ellerinden öpüyorum.


Bütün Annelerimizin Anneler Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyor, bir ömür boyunca sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyor, ebediyete intikal etmiş annelerimize. Cenab-ı Allah’tan rahmet ve mağfiret niyaz ediyorum.