GÜNDEM Haber Girişi : 16 Haziran 2024 14:27

Akyol‘dan kurban bayramı mesajı

Akyol‘dan kurban bayramı mesajı
Zana Yapı yönetim kurulu başkanı iş adamı Bedirhan Akyol , kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İşadamı Bedirhan Akyol, mesajında, Bayramlar birlik, dirlik ve kardeşlik, sevgi, saygı, dayanışma ve yardımlaşmadır. Bayramlar paylaşma, kucaklaşma ve barıştır. Bayramlar birliktir, dirliktir, kardeşliktir. Bayramlar sevgidir, saygıdır.


 Bayramlar dayanışmadır, yardımlaşmadır, paylaşmadır. Bayramlar kucaklaşmadır, barıştır. Farklılıkların kucaklaşma olarak hayat bulduğu Diyarbakırımızda birlik, beraberlik ve barış içinde yaşıyoruz. Her görüşten ve her farklı kökenden insanı bünyesinde barındıran, mozaik bir kültürel zenginliğe sahip olan Diyarbakırımızda yaşadığımız bu güzel ortamın ülkemiz için de geçerli olabileceği günlere özlem duyuyoruz. Son günlerde artan şehit haberlerimiz hepimizi üzüyor. 

 

Umarım gencecik çocuklarımızın fikir katkılarıyla ülkemizin geleceğini planlayacağımız günler yakındır. Bu vesileyle içtenlikle kutlayacağımız Kurban Bayramının, ayrıştırılmak istenen toplumumuzun birliğinin, bütünlüğünün sağlanmasına, kardeşliğimizin pekiştirilmesine ve barışa vesile olmasını diliyor, bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramını esenlik, huzur ve mutluluk dileklerimle kutluyor,sevgiler,saygılar sunuyorum dedi.