GÜNDEM Haber Girişi : 17 Nisan 2024 23:49

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi’nde Temizlik Seferberliği

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi’nde Temizlik Seferberliği

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi'nde çalışan personeller, hastaların daha hijyenik bir ortamda tedavilerini görmesi için büyük bir temizlik seferberliği başlattılar. 10 katlı binayı 33 temizlik personeliyle adeta baştan aşağı temizleyerek, yerleri, duvarları, tuvaletleri ve salonları köşe bucak dezenfekte ettiler.

 

ANLI: HASTALARIMIZIN SAĞLIĞI VE KONFORU İÇİN

 

Başhekim Ethem Anlı, yapılan temizlik çalışmalarının ardından hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek memnuniyetlerini dile getirdi. Anlı, "Hastalarımızın sağlığı ve konforu için gerekli tüm çalışmaları büyük bir özveriyle gerçekleştiriyoruz. Hijyen ve temizlik konusuna büyük önem veriyoruz ve bu doğrultuda personelimizi sürekli eğitmekteyiz. Amacımız, hastalarımıza 5 yıldızlı otel konforunu aratmayacak bir ortam sunmaktır" dedi.

SONY DSC

HASTALARIMIZIN MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR

 

Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü Nebahat Tosun, hastanede gerçekleştirilen temizlik seferberliği hakkında şunları söyledi: "Personelimiz, hastalarımızın sağlığı ve konforu için büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Hijyen standartlarını en üst seviyede tutmak amacıyla yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti bizim için çok önemlidir ve bu doğrultuda sürekli olarak çalışmalarımızı geliştirmeye devam ediyoruz."

HASTA YAKINLARI TEMİZLİKTEN MEMNUN

 

Hasta yakınlarından Halime Atlı, hastanenin temizlik hizmetlerinden son derece memnun olduklarını belirterek, "Babam yaklaşık bir aydır hastanede tedavi görüyor ve temizlik konusuna çok önem verildiğini görmekten mutluluk duyuyoruz. Odalarımız her zaman temizleniyor, yataklar günlük olarak değiştiriliyor ve adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti alıyoruz. Başhekim beye bu güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Allah razı olsun, çok memnunuz" şeklinde konuştu.

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi'nin hijyen ve temizlik konusundaki özverili çalışmaları, hastaların ve hasta yakınlarının memnuniyetini kazanmış durumda. Hastanenin sağlık hizmetlerindeki kalite ve konforu artırmak adına yapılan bu çabalar, takdirle karşılanmaya devam ediyor.