GÜNDEM Haber Girişi : 10 Mart 2024 23:08

Yıldırım: Ramazan Ayı Bereket ayıdır.

Yıldırım: Ramazan Ayı Bereket ayıdır.
D.BAKIR/ Yeniden Refah Partisi Yenişehir Belediye Başkan Adayı Semih Yıldırım, Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla, bir kutlama mesajı yayınladı.

İslam âleminin özlemle beklediği mübarek Ramazan-ı Şerif'e, bu gece kalkacağımız ilk sahurla ulaşmış bulunmaktayız. diyen Semih Yıdırım , duygularını şöyle dile getirdi:
Rabbimiz'in lütuf ve ikramlarıyla, Rahmet, Bereket ve Mağfiret mevsimi Ramazan ayına, bir kez daha kavuşmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz.


Bizleri yeniden bu mübarek zamana kavuşturduğu için Cenab-ı Allah'a, ne kadar şükürler etsek azdır. Şifa ve rahmet ayı Ramazan'ın gönüllerimize ferahlık ve huzur, hanelerimize bereket ve sürur, vatanımıza ve bütün İslâm âlemine hayırlar getirmesini niyaz ediyoruz.
Bedenimiz ve ruhumuzu terbiye edeceğimiz Ramazan Ayında, yetimleri, öksüzleri, yaşlıları, komşularımız ve akrabalarımızı daha fazla hatırlayacağız. Aynı sofranın etrafında buluşacağımız bu günlerimizin her daim güzelliklere, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyoruz. Sahur, oruç, iftar, teravih ve mukabelesiyle hayatımıza sayısız güzellikler katan Ramazan ayı, kalplerimizde, evlerimizde ve tüm yeryüzünde eşsiz bir manevi atmosfer oluşturmaktadır. Bu ayda ifa edilen zekât, fitre, ikram, infak ve sadakalarla, Müslümanlar arasında paylaşma ve dayanışma bilinci güçlenirken, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da pekişmektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle, saygıdeğer halkımız ve bütün İslam Âlemi’nin mübarek Ramazan Ayını en halisane duygularımızla kutlar, bu müstesna günlerin, beraberinde sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler getirmesini, Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyoruz.