GÜNCEL Haber Girişi : 28 Haziran 2023 08:07

Başkan Yüksel’den Mübarek Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Yüksel’den Mübarek Kurban Bayramı Mesajı
Kuyumcular Odası Başkanı Mehmet Yüksel Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanı Mehmet Yüksel,yayımladığı Kurban Bayramı mesajında, bayramların insan ilişkilerinin güçlendiği ve umutların yeşerdiği özel günler olduğunu vurguladı. Bayramların toplumsal birlikteliği sağladığını ifade eden Yüksel , ''Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların yeşerdiği özel günlerdir'' dedi.

 

 

 

Bayramlarda dargınlık ve kırgınlıkların unutulması gerektiğini hatırlatan Yüksel , mesajına şöyle devam etti: "Bayramlarda birlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe yönelik umutlarımızı her koşulda korumalıyız.

 

 

Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini, sayılı bayram günleriyle sınırlı tutmayarak yaşamın her evresinde ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız. Unutulmamalı ki bayramları bayram yapan onu yaşayan ve yaşatanlardır. Kurban bayramının daha müreffeh bir geleceğe ulaşmamıza, aramızdaki kardeşlik bağlarını güçlendirmesine, toplum olarak birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara erişmemize vesile olmasını diler, bayramın sadece milletimiz için değil, İslam alemi başta olmak üzere bütün dünyaya huzur ve barış getirmesini temenni ederim" diyerek sözlerini noktaladı.